BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dievas yra šviesa ir Jame nėra jokios tamsybės.1Jono1,5

Hey paklausyk,


jei ieškai atakymų į tau svarbius klausimus,jei aplinkybės užspaudė tave į kampą ir negali pabėgti nuo liūdnų minčių apie savo ateitį,jei tau reikalingi pasikeitimai,šie žodžiai būtent tau:


Aš žinau , kokius sumanymus turiu dėl tavęs,-sako Viešpats.-Sumanymus jūsųgerovei,o ne nelaimėms,ir ateitį su viltimi.Tada jūs šauksitės manęs ir melsitės,irAš jus išklausysiu.Kai manęs ieškosite visa širdimi,rasite.     Jeremijo 29,11-13.


Dievas nėra pasaka.Jis gyvena per amžius.Jis realus asmuo.Šiandien tu gali bendrauti su Juo.Tačiau svarbiausia yra tai,jog Jam rūpi tavo likimas.Jis atsakymas į tavo klausimus ir poreikius.Davęs tau laisvę pasirinkti ir būti patiems savo gyvenimo kalviais,Jis nepaliko mūsų klaidžioti klyskeliais,tačiau kaip geras Tėvas siūlo įšeitį:


Šaukiu šiandien liūdytojais dangų ir žemę,kad leidau tau pasirinkti gyvenimą ar mirtį,palaiminimą ar prakeikimą.Tad pasirink gyvenimą,kad būtum gyvas…  Pak.Įst.30,19


nes,


Dievas taip pamilo pasaulį , jog atidavė savo viengimį Sūnų , kad kiekvienas kuris Jį tiki nepražūtų , bet turėtų amžinaji gyvenimą. Dievas gi nesiuntė savo Sūnaus į pasaulį , kad Jis pasaulį pasmerktų , bet kad pasaulis per Jį būtų išgelbėtas.    Jono 3,16-17.


Šventas raštas kalba apie prakeikimą , mirtį bei pražūtį dėl nuodėmės , tačiau taipat kalba ir apie palaiminimą , nuodėmių atleidimą bei amžiną gynenimą kiekvienam kuris patikės Jėzumi Kristumi.Todėl neatmesk šio Dievo paraginimo atsigręzti į Jį , nesumenkink Jo kančios ant kryžiaus už tave , neatstumk Jo meilės tau , priimk Jo pasiūlymą pasirinkti gyvenimą ir tikėti Dievo Sūnumi.


Šiandien , jei išgirsite Jo balsą , neužkietinkite savo širdžių.   Hebrajams 4,7


Melskis nuoširdžiai šiais žodžiais ir leisk Dievui prisiliesti prie tavęs:


Viešpatie Jėzau,tikiu,kad mirei už mane ant kryziaus , kad nepražūčiau , bet turėčiau amžinajį gyvenimą. Atleisk mano kaltes. Tikiu , kad Tavo kraujas nuplauna mano nuodėmes ir išteisina mane. Ateik į mano širdį ir būk mano Gelbėtojas ir Viešpats. Aš renkuosi tave ir patikiu Tau savo gyvenimą. Aciū , Jėzau. Amen.


 

Rodyk draugams

Rašyti komentarą